Příchod jan jaroměřský

Výměna v obranných řadách. Z Třince přichází Jan Jaroměřský

Změna doslova v posledních hodinách přestupového období této sezóny! Z týmu Ocelářů Třinec přichází 34letý, 181 cm vysoký obránce Jan Jaroměřský. Opačným směrem míří plzeňský odchovanec Lukáš Kaňák.

„Takový je někdy hokejový život. Když se objeví nějaká možnost trejdu, rozebíráme ji s Martinem Strakou a s trenéry. A tahle výměna nám smysl dává,“ říká sportovní manažer HC Škoda Plzeň Tomáš Vlasák s tím, že se ještě čekalo na konec utkání Ocelářů s Vítkovicemi. „Honza Jaroměřský je zkušený kluk, který má za sebou těžké sezóny v Olomouci a v Třinci. Věříme, že nám v závěru sezóny pomůže.“

Opačným směrem míří Lukáš Kaňák. Rodák z Klatov, který v plzeňském dresu posbíral téměř 300 zápasů. „Kanimu jsme upřímně poděkovali za to, co u nás odehrál. Je to Plzeňák a nemusí to, zcela určitě, být jeho úplný konec u nás. Uvidíme, jak to bude dál,“ dodává Tomáš Vlasák.

Jan Jaroměřský

Jan Jaroměřský je 34letý obránce, rodák z Turnova, který hokejově vyrůstal v Liberci a v Mladé Boleslavi. Po mládežnických letech si cestu klestil několik let v nižších soutěžích, až si jej v sezóně 2013/14 vytáhla do svého kádru Olomouc. Zde strávil sedm ročníků a za svou práci a výkonnost si vysloužil prestižní angažmá v kádru silné třinecké hokejové organizace. Sem přišel před sezónou 2020/21 a s Oceláři získal dva mistrovské tituly.