Permanentní vstupenky 2023/24

Prodej permanentních vstupenek pro novou sezónu!

Vážení fanoušci, přinášíme vám informace ke startu prodeje permanentních vstupenek pro novou sezónu. A v úvodu hlásíme důležitou zprávu – ceny sezónních vstupenek nepodraží!

ONLINE PRODEJ

„V klubu i v týmu dochází k řadě změn, a to z jediného a zásadního důvodu. Každý v klubu chceme být znovu úspěšní,“ říká Martin Straka. „Fanoušci jsou pro nás nedílnou součástí modrobílé organizace a my si jejich podpory nesmírně vážíme. Věřím, že budou chtít být u nové etapy našeho klubu. Naším postupným cílem je rozhodně účast v hlavní části play off. To bude hranice úspěchu a neúspěchu.“

„Ceny permanentních vstupenek zůstávají pro letošní sezónu beze změny, a to i přesto, že napříč společností dochází ke zdražení. Chceme mít fanoušky na stadionu, aby dokázali vytvořit skvělou atmosféru, která požene naše hráče za společným cílem,“ pokračuje Martin Straka. A předesílá, že klub pracuje na zlepšení servisu pro své příznivce. „Aktuálně jsme v jednání o možnostech, jak odměňovat fanoušky za to, pokud by uvolnili svoje místo pro ostatní v případě, že by se na daný domácí zápas nemohli dostavit. Nemáme ještě nic oficiálního, co bychom mohli veřejně představit, ale pracujeme na tom, abychom našim příznivcům co nejvíce zpříjemnili návštěvy našich utkání. Pokud vše dobře dopadne, a já v to věřím, v co nejkratším časovém horizontu vás budeme informovat.“

Po osvědčeném modelu z loňské sezóny také letos spouštíme společně s předprodejem pro stávající permanentkáře prodej volných míst. Nebude tedy nutné čekat na konec blokací, aby si fanoušek mohl pořídit permanentní vstupenku z již volných míst. Blokace, nebo-li opce, pro permanentkáře z loňské sezóny platí tradičně až do 30. června 2023.

Prodej permanentek probíhá online a v klubovém Fanshopu dle otevírací doby:

PONDĚLÍ-ČTVRTEK: 10:00-18:00 (polední pauza 12:00-12:30)

PÁTEK: 9:00-17:00 (polední pauza 12:00-12:30)

O víkendu a státních svátcích je zavřeno (mimo domácí zápasy).


Typy permanentních vstupenek

 • Premium: Při koupi této varianty získáváte vstup na všechna domácí utkání plzeňských indiánů. Tedy máte garantovaná všechna utkání sehraná v přípravě, v základní části Tipsport extraligy a následně v play off v případě, že HC Škoda Plzeň bude účastníkem vyřazovacích bojů.
 • Klasik: Pokud zvolíte tuto variantu, získáte vstup na duely plzeňských indiánů v přípravě a v základní části Tipsport extraligy a opci pro případné play off.
 • Dítě: Zvýhodněná cena při splnění podmínek: 6 - 15 let (nutno prokázat platným průkazem s fotografií); děti mladší 6 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.
 • Student: Zvýhodněná cena při splnění podmínek: studentský průkaz ISIC.
 • ZTP: Zvýhodněná cena při splnění podmínek: průkaz ZTP.

Důležité informace

 • V případě ztráty nebo odcizení permanentky je třeba obrátit se na kancelář ticketingu na stadionu a nahlásit číslo své karty. Nová karta bude vystavena po uhrazení poplatku 100 Kč/ks, a to jen zaregistrovanému majiteli po předložení jeho občanského průkazu a ověření osobních údajů.
 • V případě dotazů se na nás obraťte: ticketing@hcplzen1929.cz.
 • Pokud požadujete nákup na fakturu, vystavení daňového dokladu, nekupujte permanentky online, ale vaši objednávku nám společně s fakturačními údaji zašlete přes email, a my vše v pořádku a rychle vyřídíme.

Výhody permanentky

 • Jistota stálého místa pro celou sezónu.
 • Volný vstup na přípravné duely před startem Tipsport extraligy.
 • Volný vstup na duely základní části Tipsport extraligy.
 • Přednostní právo nákupu na všechna utkání nadstavbové části soutěže (varianta Klasik).
 • Výhodná cena.
 • Stálá sleva 10 % na veškerý nezlevněný sortiment ve fanshopu (platí pouze osobně na prodejně fanshopu před LOGSPEED CZ Arénou a platí na nezlevněný sortiment a zboží, které není v komisním prodeji).

Ceny permanentních vstupenekSektory