Ve čtvrtek proběhlo setkání s fanoušky

Plzeň - Vedení klubu uspořádalo pro své fanoušky další z tradičních setkání, které se tentokrát konalo přímo v Home Monitoring Aréne, ve VIP prostorách. S početnou skupinou fanoušků si povídali Martin Straka, Michal Dvořák, Roman Zarzycký a zástupci hráčů i trenérů.

Vedení hokejového klubu HC Plzeň Škoda Plzeň se včera sešlo se svými fanoušky. Tradiční sraz se letos uskutečnil ve VIP prostorách Home Monitoring Arény. Popovídat si s věrnými fanoušky přišli generální manažer klubu Martin Straka, trenéři, předseda představenstva Michal Dvořák a výkonný ředitel Roman Zarzycký. Z hráčů dorazili Matěj Machovský, Janko Sýkora, Jakub Jeřábek, Lukáš Pulpán a Jakub Lev.

Všichni ochotně zodpovídali nejrůznější dotazy přítomných. Fanoušci se nejvíce zajímali o příchody a odchody některých hráčů, řešily se podněty týkající se přímo hokejových zápasů, děkovaček hokejistů po utkáních, zboží ve fanshopu či opakování sporných situací na multifunkční kostce.

V přátelské a hodně uvolněné atmosféře se diskutovalo i o nadcházejících zápasech, které budou pro Škodovku velice důležité, i o tématech, o kterých se běžně na veřejnosti nemluví. Michal Straka hodnotil přínos některých hráčů, změnu jejich rolí v průběhu sezóny i některé příchody a odchody.