Vyjádření představenstva HC Škoda Plzeň k začátku sezóny 2023/24

​Představenstvo HC Škoda Plzeň není spokojeno s výsledky a herním projevem A týmu a nehodlá dále akceptovat nepovedený start do sezóny 2023/24. Po pěti prohrách v řadě se nemůžeme tvářit, že jsme spokojeni s tím, co se děje na ledě. Pouze první domácí utkání proti Třinci bylo nejen výsledkově, ale i herně podle představ vedení klubu. V následujících hodinách a dnech budeme řešit všechny možné varianty, které pomohou změnit současnou situaci.

I přes tento neúspěšný začátek věříme, že cesta, kterou chceme plzeňský hokej vést je správná a klub má před sebou úspěšnou budoucnost. Od příchodu nového spolumajitele si celý klub prochází velkými změnami a řeší se celá řada úkolů na úrovni finančního rozpočtu, komunikace a marketingu, fanoušků a sponzorů , které jsou realizovány právě s cílem úspěšné budoucnosti.

Představenstvo klubu se tímto zavazuje, že udělá maximum pro to, abychom se z této několik sezón trvající krize dostali silnější než kdy předtím. Hokejová sezóna je dlouhá a klub má stále před sebou mnoho příležitostí na zlepšení. Děkujeme všem fanouškům a partnerům za trpělivost při řešení současné situace.

Představenstvo HC Škoda Plzeň
2.10.2023