Příchod Michal Poletín

Na roční hostování míří do Plzně Michal Poletín

Bývalý mládežnický reprezentant a dlouholetý hráč HC Slavia Praha Michal Poletín posílí indiány v nadcházející sezoně. S naším klubem podepsal roční hostování.

Slávistický odchovanec už od mladého hokejového věku postavil svou hru na důrazu. V sešívaném dresu patřil ve všech kategoriích k nadprůměrným hráčům, výrazněji na sebe začal upozorňovat až od dorostu. V sezoně 2009/2010 střídal slávistickou juniorku s Havlíčkovým Brodem a svými výkony si vysloužil nominaci na MS juniorů do Kanady.

V další sezoně ho Vladimír Růžička v době velké marodky povolal do A-týmu a tehdy devatenáctiletý Poletín rozhodně nezklamal. Nastoupil do téměř čtyřiceti utkání a zaznamenal jedenáct kanadských bodů. V sezóně 2011/2012 poté trávil většinu ročníku u Berounských Medvědů a odehrál zde 61 utkání a nasbíral 23 kanadských bodů.

Následující tři sezóny už pravidelně nastupoval v dresu seniorského týmu pražské Slavie. Celkem zaznamenal 25 gólů a 11 asistencí.

Z HC Slavia Praha přichází na roční hostování bývalý mládežnický reprezentant MICHAL POLETÍN! Přejeme hodně štěstí mezi indiány. ;)FOTO: hc-slavia.cz

Posted by HC Plzeň on 12. květen 2015