Plzeňský deník

Plzeňský deník zve své předplatitele na utkání s Olomoucí

Regionální Deník ve spolupráci s HC Škoda Plzeň připravil pro utkání 43. kola hokejové extraligy HC Škoda Plzeň - HC Olomouc v pátek 5. února speciální akci pro věrné čtenáře.

Každý předplatitel Deníku, který odebírá noviny déle než jeden měsíc, je jako poděkování za věrnost novinám zván na toto utkání. Aby vstupenku mohl získat, musí si ji v pracovních dnech rezervovat na tel. 724 985 837 nebo 724 100 405 a následně si lístek vyzvedne buď na recepci plzeňské redakce Deníku v Kovářské ulici 4 nebo před utkáním ve fanshopu u HM Arény. Zájemci o vstupenky by neměli s rezervací otálet, protože akce je omezena do vyčerpání zásob.

„Jsme velice rádi, že tuto akci pro hokejové fandy z řad našich čtenářů můžeme uspořádat a poděkovat tak našim předplatitelům za trvalou přízeň, zároveň podpořit hokejový klub a pomoci mu vytvořit při dalším důležitém zápase vrcholící sezony na stadionu bouřlivější atmosféru,“ řekl regionální šéfredaktor Deníku Aleš Tolar.

Deník je tradičním mediálním partnerem HC Škoda Plzeň. Pravidelně přináší ve svých výtiscích a na webu rozsáhlé zpravodajství o plzeňském hokeji a pro každé domácí utkání Indiánů vydává jako speciální přílohu Plzeňského deníku zápasový zpravodaj Blafák.

Více informací o akci pro předplatitele se můžete dočíst v novinách nebo na webu www.plzensky.denik.cz případně v jeho okresních mutacích v rámci Plzeňského kraje.