Další prodejní středa je na pořadu dne 31. října v klubovém fanshopu u Home Monitoring Arény

Plzeň - Poslední říjnovou středu přijdou na šichtu od 16:00 – 18:00 hodin do klubového fanshopu u Home Monitoring Arény naši američtí obránci ve službách plzeňských indiánů Nick Jones a Conor Allen.

Spolehlivý hráč se stabilními výkony, to je rodák rodák z Canberry osmadvacetiletý Nick Jones, s kterým právě pro jeho zmiňované kvality klub prodloužil smlouvu už v lednu letošního roku. U Nicka si můžete nakoupit a procvičit svoji angličtinu už tuto středu 31. října od 16:00 do 18:00 v klubovém fanshopu.

Společníka při prodeji mu bude dělat parťák nejen na ledě, taktéž osmadvacetiletý obránce z Chicaga a nováček v Plzni Conor Allen.

Téměř celou svou dosavadní kariéru strávil v zámoří, sedm utkání zaznamenal i v NHL za celek New York Rangers. Letos na jaře již mohutný obránce působil v Evropě, konkrétně v německém Wolsburgu, kde v play-of zaznamenal čtyři body v sedmi utkáních. Nyní se tedy šikovný obránce usídlil na západě Čech.

Oba hráči se také účastní klubového projektu „Trénuj jako indián“ a chodí vyučovat anglický jazyk na plzeňské základní a střední školy.

Pokud si přijdete ve středu 31. října od 16:00 do 18:00 nakoupit do klubového fanshopu před zimní stadion, můžete se s oběma potkat.


Související články

Fanshop vstoupil do roku 2021 s tím nejlepším!

Akce ve fanshopu

Novinky ve Fanshopu! Slevový kód STRITA11 a podpisy pro všechny

Novinky ve Fanshopu

Novinka! Pravé indiánské roušky ve fanshopu!

Indiánská rouška

Míříte si pro permici? Zbystřete, ve Fanshopu ušetříte

Akce ve Fanshopu

Aktuálně na webu

RI Prosinec

Peter Čerešňák podruhé v řadě plzeňským vítězem Radegast indexu!

Ohlasy 37. kolo

Těžko se vyhrává, když nedáme gól, říká Filip Suchý

6. kolo EHL

6. kolo EHL: PLZ - LIB 1:4 - Plzeňští gameři proti lídrovi tabulky bojovali, výhru však bral Liberec