Druhé šumavské soustředění indiánů

Hokejisté plzeňské Škody se podruhé během letní přípravy vrátili do šumavské Železné Rudy, kde pokračoval tréninkový program na suchu před nástupem na led. Ukázku z odpoledního programu přinášíme i ve videu!

Indiáni i nadále polykají tvrdé tréninkové dávky, během dneška na ně čeká poslední tradiční den soustředění. A to bylo znovu náročné, Plzeňané na sjezdovce a v jejím okolí v žádném případě nezaháleli. Ranní běh, který je určen pro mladé hráče, je stále v kurzu. Všichni spoluhráči se následně sejdou na dopoledním tréninku, kde je opět po protažení čeká běh s pneumatikami do kopce. Na vše pečlivě dohlíží kondiční trenér Škody Jan Snopek se svými kolegy.

Během odpoledního programu přijde na řadu posilování. Hráči se v kruhu prostřídají během různých cviků, které jsou určeny jak na zesílení celého těla, tak na dynamiku. Po konci této části tréninku na hokejisty čeká ještě hra. V našem videu uvidíte ukázky z odpoledního programu a následného fotbalu!

Druhé šumavské soustředění bude zakončené v pátek 5. 7. výběhem na Pancíř, poté na hokejisty čeká zasloužené volno. Opět se sejdou koncem července, 24. 7. je čekají letošní třetí testy, o den později jdou již na led.


Související články

Tradiční soustředění na Šumavě odstartovalo

Soustředění na Šumavě

Velké ohlédnutí za stříbrnou sezónou 1991/92

Sezóna 1991/92

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?

Rozhovor Martin Straka

Přehled a statistické zajímavosti zahraničních hokejistů, kteří se představili v plzeňském dresu

Zahraniční hráči

Aktuálně na webu

Vojtěch Budík #49

Loňská sezóna byla skvělá, škoda play-off, říká Vojtěch Budík

Junioři v přípravě

Junioři v polovině suché přípravy! V zádech již mají i kopce Šumavy

Jan Snopek

Jan Snopek: Když ošidíte přípravu, nečekejte, že sezóna bude skvělá