Informace k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví

Vážení fanoušci, přinášíme vám aktuální informace k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví, které má vliv na plánované zápasy HC Škoda Plzeň.

Na středu 11. 3. 2020 na 13:00 hod. byla svolána mimořádná schůzka klubů účastnících se play-off extraligy ledního hokeje (včetně předkola), na které bude projednán další postup ohledně organizace utkání hraných po tomto termínu.

S výsledky tohoto jednání, které budou mít vliv na zápasy HC Škoda Plzeň, vás budeme informovat prostřednictvím oficiálních komunikačních kanálů klubu, zejména oficiálních internetových stránek.