Keramika porazila České Budějovice 6:4

Keramika Plzeň dnes od 17 hodin hraje s HC České Budějovice. Pro oba týmy to je první přípravné utkání v této sezóně. Jednotné vstupné na utkání činí 20 korun Otevřen je pouze první vchod od hlavní vchodu na Východě. Keramika po první třetině prohrává 0:2, když branky vstřelili v 10. min. Martin Štrba a ve 13. minutě přidal druhý gól po přihrávce Zdeňka Ondřeje Štěpán Hřebejk. Ve 28. minutě snížil Martin Výborný a ve 36. minutě po akci Radka Dudy vyrovnal Zdeněk Sedlák. Ve 42. a 47. minutě pak Sedlák pokaždé po krásných kombinacích s Radkem Dudou dovršil hattrick. Jeho radost z gólů narušil je Petr Turek ve 45. minutě. V 50. minutě vyrovnala další posila Českých Budějovic Filip Gřegořek na 4:4, ale v 53. minutě strhl vedení na stranu Plzně Ivan Vlček. Výsledek pečetil 11 vteřin před koncem do prázdné branky Dušan Andrašovský po přihrávce Josefa Straky. Zápas se svou atmosférou nijak neliší od typického přípravného střetnutí, na hráčích je patrná nerozehranost. V průběhu večera přinese redaktor Jakub Holý reportáž z utkání a ohlasy hokejistů a trenérů po zápase.