Koncem srpna čeká v rámci VTM ročníky 2007 kemp v Třemošné

Krajský výběr ročníku 2007 – U12

Dopoledne se sejdou mladí šikulové v rámci projektu VTM v Třemošné v úterý osmadvacátého srpna. Čeká je společný trénink mimo led i na něm, vše pak završí oběd.

TRENÉŘI MUŽSTVA: Andrašovský Dušan, Hanzlík Bořek, Pravda Lukáš

Nominace

Brankáři: Prantner Ivan (HC Plzeň), Toupal Vítek(HC Domažlice), Balej Tomáš (HC Rokycany), Oršulák Michal (HC Třemošná).

Hráči: Ubl Matyáš, Lučan Jan, Kubinec Robert, Fousek Daniel, Míčka Adam, Bárek Matyáš, Černý Martin, Trachta Adam, Křepel Daniel, Benák Adam (HC Plzeň), Pospíšíl Jakub, Jílková Viktorie (HC Rokycany), Honzík Jan, Holý Marek, Šnajdr Matyáš, Bílek Mikuláš, Šmíd Václav, Smola Kryštov, Šimice Ondřej, Sulka Kryštov (HC Třemošná) Jonák, Slačík, Černý, Varga (Lvi Plzeň).

POZVÁNKA ZDE!