Plzeň si v přípravném zápase poradila 3:2 s Litvínovem

P l z e ň - Reprezentační přestávku si plzeňský Lasselsberger zpestřil přípravným zápasem na ledě litvínovského Chemopetrolu. V brance dostal příležitost Petr Jež, v obraně chyběl Robert Jindřich. Plzeň se dostala v první třetině do vedení 3:1 a výhru nakonec udržela i po snížení domácích až do závěrečné sirény. Plzeňští trenéři tak dva dny před zápasem na Spartě mohli vyzkoušet herní varianty.

HC CHemopetrol Litvínov - HC Lasselsberger Plzeň 2:3 (1:3, 1:0, 0:0)
Branky:
11. Zadina (Reichel), 40. Závada (Poživil) - 8. Výborný (Šindel), 16. Zelenka (Matějovský, Moravec), 16. Andrašovský (Padělek).

Sestavy:
Litvínov:Fiala (Jarina) - Skuhrovec, Pojkar, Morava, Punčochář Ťupa, Gýna, Poživil - Zadina, Reichel, Kubinčák - Trávníček, Branda, Gombár - Balázs, Petružálek, Prorok - Jánský, Sklenička, Šaffer - Závada, Vrtek.

Plzeň: Jež, Halmoši - Klaus, Trnka, Cartelli, Výborný, Nedoma, Štěpánek, Černý - Padělek, Koukal, Andrašovský, Zelenka, Moravec, Matějovský, Důras, Šindel, Adamský, Sakata, M. Straka, Tvrdoň