Prodej permanentních vstupenek 13. července pozastaven

HC Škoda Plzeň s okamžitou platností dočasně pozastavuje prodej permanentních vstupenek pro novou sezónu Tipsport extraligy 2020/21.

V pondělí 13. července došlo prodejem permanentních vstupenek k dosažení maximální možné kapacity, kterou je dle platných nařízení spojených s pandemií COVID-19 možné v LOGSPEED CZ Aréně možné naplnit (1/4 míst na sezení). Proto klub s okamžitou platností dočasně pozastavuje prodej dalších permanentních vstupenek.

Opce na loňská místa nekončí a budou po znovu-spuštění prodeje platit dalších pět pracovních dní. O obnovení prodeje budou fanoušci s předstihem informováni prostřednictvím oficiálních internetových stránek klubu a sociálních sítích v nejbližších dnech, pokud bude pokračovat předpokládaný pozitivní vývoj v ČR.

„Chtěl bych fanouškům předem poděkovat za pochopení a trpělivost. Jedná se o velice složitou situaci a my doufáme, že prodej brzy znovu spustíme," říká Martin Straka, generální manažer a jednatel HC Škoda Plzeň.