Sbírka Fanoušci Indiánům vybrala pro klub přes 230 tisíc korun!

Fanouškovská iniciativa ve formě sbírky prostřednictvím transparentního účtu Fanoušci Indiánům doběhla do svého konce. Na kontě se nastřádalo přesně 231 725, 08,- Kč.

„Všem fanouškům, kteří na konto přispěli, patří obrovské DĚKUJEME. Děkujeme, že jste nás podpořili. Děkujeme, že nám věříte. Děkujeme, že vám na našem klubu záleží," uvádí Martin Straka, generální manažer HC Škoda Plzeň. Původně plánované předání symbolického šeku před prvním domácím utkáním Tipsport extraligy 2020/21 se bohužel neuskuteční, zpřísněná hygienická opatření při pořádání zápasů ceremoniály na ledové ploše totiž zakazují.