Sestřih všech gólů Milana Gulaše v extraligové sezóně 2019/20!

Připravili jsme pro vás sestřih se všemi trefami kapitána HC Škoda Plzeň ze základní části.

Milan Gulaš vstřelil v sezóně 2019/20 celkem 35 gólů, díky čemuž se stal klubovým rekordmanem.

Doma nasázel 22 gólů, venku 13 branek, připsal si 2 vítězné trefy.

V přesilových hrách nasbíral 13 gólů, v oslabení vstřelil 1 gól.

Zaznamenal jeden hattrick (doma proti Pardubicím), pětkrát dal v jednom utkání 2 góly (venku proti Spartě a Mladé Boleslavi; doma proti Třinci, Litvínovu a Vítkovicím).

Proměnil tři trestná střílení (venku proti Karlovým Varům a Kladnu; doma proti Třinci).

Gól 1 – Milan Gulaš otevřel svůj gólový účet hned v prvním kole na Spartě, když přesně zakončil přečíslení!

Gól 2 – Stále první kolo, plzeňský kapitán na začátku třetí třetiny bombou umazal část manka.

Gól 3 – Velká přetahovaná s Litvínovem, Gulaš tři minuty před koncem uklidnil indiány gólem na 2:0

Gól 4 – Jedna z nejšťastnějších tref! Ránu Milana Gulaše si do vlastní sítě srazil královehradecký obránce Rosandič.

Gól 5 – Parádní přesilovková bomba zajistila vyrovnání proti Zlínu.

Gól 6 – Pojistka v derby. Milan Gulaš během trestného střílení skvěle vymíchal gólmana Novotného.

Gól 7 – Jediný gól proti Mladé Boleslavi, plzeňský kapitán se prosadil díky dorážce.

Gól 8 – Trefa v oslabení! Samostatný únik a nadvakrát překonaný olomoucký gólman.

Gól 9 – Individuální akce proti Vítkovicím a přesné bekhendové zakončení mezi betony.

Gól 10 – Další proměněné trestně střílení. Milan Gulaš v Kladně chladnokrevně překonal gólmana.

Gól 11Trefa v desátém utkání v řadě a vyrovnání extraligového rekordu! Přesná střela z levého kruhu proti Pardubicím.

Gól 12 – Stále proti Dynamu si plzeňský kapitán připsal svůj druhý přesilovkový gól v duelu.

Gól 13Velký večer zakončil Milan Gulaš třetí trefou, když parádní ranou nad rameno pardubického gólmana dovršil hattrick!

Gól 14 – Třetí úspěšné trestné střílení v sezóně, proti Třinci se Gulaš trefil přesně.

Gól 15 – Další zásah do třinecké sítě, tentokrát díky překvapivé ráně od mantinelu.

Gól 16 – Velký boj proti Spartě poslal svou přesilovkovou trefou tři minuty před koncem plzeňský kapitán do prodloužení!

Gól 17 – Další gól v početní výhodě, vítězná trefa v utkání proti Mountfieldu.

Gól 18 – Zásah v derby, Gulaš důležitým gólem proti Energii srovnal na 3:3.

Gól 19 – První branka na mladoboleslavském ledě, proti domácím bylo srovnáno.

Gól 20 – Druhá trefa na ledě Bruslařů přišla v závěru třetiny a poslala indiány do vedení.

Gól 21 – Nádherná akce hostů a plzeňský kapitán zvýšil ve Vítkovicích na 3.0!

Gól 22Neuvěřitelná individuální akce proti Rytířům, Gulaš po parádním zakončení poslal Plzeň do vedení.

Gól 23 – Perfektní pas od Matyáše Kantnera a zpečetění výhry nad Kometou.

Gól 24 – Samostatná přesilovková akce proti Vervě a navýšení plzeňského vedení.

Gól 25 – Ještě jedna trefa proti Litvínovským, povedená rána Milana Gulaše pod břevno!

Gól 26 – Parádní střela přes celé kluziště do opuštěné klece na ledě Mountfieldu dokonala výhru Plzně.

Gól 27 – Pohotový gól z dorážky v přesilovce v domácím utkání proti zlínským Beranům.

Gól 28 – Divoký zápas proti Vítkovicím a první kapitánův zásah v početní výhodě.

Gól 29 – Další gól do sítě Vítkovic přišel díky nejpohotovější reakci Gulaše a přesné dorážce!

Gól 30Jubilejní gól do sítě Dynama! Plzeňský kapitán si pohrál s obranou soupeře a zakončil neomylně mezi betony.

Gól 31 – Trefa na ledě Komety a další parketa Gulaše, přesná střela z levého kruhu v přesilovce.

Gól 32 – V Litvínově to rozhodně nebylo ono, jediný gól Plzně zaznamenal Milan Gulaš po individuální akci.

Gól 33 – Samostatný únik na ledě Vítkovic a dokonalé forhendové zakončení!

Gól 34 – Divočina proti Kladnu, plzeňský kapitán se trefil na začátku třetí třetiny při hře pět na pět. Jednalo se o jeho 34. gól v sezóně, kterým Gulaš vyrovnal střelecký rekord klubu.

Gól 35 – Poslední gól v sezóně, vítězná trefa proti Liberci. Milan Gulaš díky této brance stanovil nový střelecký rekord plzeňského klubu, když překonal výkon Františka Černého ze sezóny 1982/83!