Velký domácí zápas s pražskou Spartu můžete zažít v jedinečném stylu!

Luxusní svezení na utkání a z utkání domů, spousta dárků, nahlédnutí do zákulisí, bezstarostná podívaná s VIP službami a odvezení domů. O to vše můžete soutěžit právě teď v soutěži ŠKODA AUTO a Autocentrum Jan Šmucler.

Oficiální partner Tipsport extraligy, společnosti ŠKODA AUTO a.s. ve spolupráci s partnerem klubu Autocentrum Jan Šmucler, si pro vás připravili soutěž s názvem ´Můj hokejový zážitek´. Na stránkách www.soutez-skoda.cz mohou hokejoví fanoušci našeho klubu vyhrát již zmiňovaný VIP zážitek pro dvě osoby a další vylosování výherci budou odměněni šálami klubu či vstupenkami na vybraný domácí zápas.

Soutěž na stránkách www.soutez-skoda.cz byla již spuštěna a poběží až do 20. ledna 2020. Neváhejte a možná vy si budete moct užít domácí utkání s pražskou Spartou v jedinečném stylu.