Vydražte si podepsanou hokejku Milana Gulaše a pomozte tak nemocným dětem. Aukce končí v neděli!

Projekt O kapku lepší hokej pokračuje druhou fází. Poté, co se většina klubů v polovině února zahalila do oranžové barvy (omotávky hokejek, oranžové tkaničky v bruslích, sociální sítě, weby). Do neděle 22. března probíhá aukce, jejíž výtěžek bude opět věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje.

Už v únoru se vybralo přes 160 tisíc korun díky kupování oranžových stužek online, na stadionech a dobrovolných příspěvků do kasiček. Za to všem fanouškům děkujeme a přinášíme možnost získat něco speciálního – hokejku Milana Gulaše podepsanou celým týmem, kterou na podporu věnuje náš klub.

Aukce odstartovala v neděli 8. března ve 12 hodin na webu sportovniaukce.cz. Pokud si přejete vstoupit do aukce, musíte se na uvedeném webu nejprve zaregistrovat.

Aukce bude končit v neděli 22. 3. 2020 v 18 hodin. Vyvolávací cena každé hokejky je 2500 korun.

Odkaz na aukci https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/1765

O projektu O kapku lepší hokej

Únor nebyl pro český hokejový svět jen otázkou statistik, brilantních akcí či skvělých zákroků brankářů, ale také připomněl, že 4. únor je Světovým dnem boje proti rakovině a že je mezi námi hodně lidí i dětí, které musí čelit různým druhům této zákeřné nemoci, přičemž mezi nejčastější nádorové onemocnění dětského věku patří leukémie. Proto se Nadační fond Kapka naděje a agentura BPA sport marketing dohodla na spolupráci a společně rozjely projekt O kapku lepší hokej.

Symbolem, který doplnil logo projektu, je oranžová stužka, neboť tato barva reprezentuje právě boj s poruchou krvetvorby. V termínu od 11. do 15. února proběhly aktivity napříč Tipsport extraligou, Chance ligou a vybranými kluby Univerzitní hokejové ligy. Kromě právě dražených hokejek prodávaly vybrané kluby prodejem oranžových stužek s logem projektu a hlavně samotným upozorněním na boj proti rakovině, zejména u dětských pacientů s krvetvorbou. Oranžová barva se tak neobjevila jen na hokejkách, ale také na bruslích hráčů (tkaničky), omotávkách výstroje a logo projektu bylo i na helmách hokejistů i rozhodčích.

Pokud se tedy rozhodnete projekt O kapku lepší hokej podpořit, nebo už jste tak učinili, za děti, kterým společně pomáháme, moc děkujeme!