Vydražte si podepsanou hokejku Milana Gulaše a pomozte tak nemocným dětem. Aukce končí v neděli!

Projekt O kapku lepší hokej pokračuje druhou fází. Poté, co se většina klubů v polovině února zahalila do oranžové barvy (omotávky hokejek, oranžové tkaničky v bruslích, sociální sítě, weby). Do neděle 22. března probíhá aukce, jejíž výtěžek bude opět věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje.

Už v únoru se vybralo přes 160 tisíc korun díky kupování oranžových stužek online, na stadionech a dobrovolných příspěvků do kasiček. Za to všem fanouškům děkujeme a přinášíme možnost získat něco speciálního – hokejku Milana Gulaše podepsanou celým týmem, kterou na podporu věnuje náš klub.

Aukce odstartovala v neděli 8. března ve 12 hodin na webu sportovniaukce.cz. Pokud si přejete vstoupit do aukce, musíte se na uvedeném webu nejprve zaregistrovat. 

Aukce bude končit v neděli 22. 3. 2020 v 18 hodin. Vyvolávací cena každé hokejky je 2500 korun.

Odkaz na aukci https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/1765


O projektu O kapku lepší hokej 

Únor nebyl pro český hokejový svět jen otázkou statistik, brilantních akcí či skvělých zákroků brankářů, ale také připomněl, že 4. únor je Světovým dnem boje proti rakovině a že je mezi námi hodně lidí i dětí, které musí čelit různým druhům této zákeřné nemoci, přičemž mezi nejčastější nádorové onemocnění dětského věku patří leukémie. Proto se Nadační fond Kapka naděje a agentura BPA sport marketing dohodla na spolupráci a společně rozjely projekt O kapku lepší hokej.

Symbolem, který doplnil logo projektu, je oranžová stužka, neboť tato barva reprezentuje právě boj s poruchou krvetvorby. V termínu od 11. do 15. února proběhly aktivity napříč Tipsport extraligou, Chance ligou a vybranými kluby Univerzitní hokejové ligy. Kromě právě dražených hokejek prodávaly vybrané kluby prodejem oranžových stužek s logem projektu a hlavně samotným upozorněním na boj proti rakovině, zejména u dětských pacientů s krvetvorbou. Oranžová barva se tak neobjevila jen na hokejkách, ale také na bruslích hráčů (tkaničky), omotávkách výstroje a logo projektu bylo i na helmách hokejistů i rozhodčích.

Pokud se tedy rozhodnete projekt O kapku lepší hokej podpořit, nebo už jste tak učinili, za děti, kterým společně pomáháme, moc děkujeme!


Související články

Přeložení zápasu 44. kola Tipsport extraligy

Změna termínu

Společnost BIOTRONIK zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

BIOTRONIK Praha

Indiáni zakončili suchou část letní přípravy na novou sezónu

A tým příprava

Po dvanácti letech opět medaile, v sezóně 2011/12 vybojovala Plzeň bronz!

Sezóna 2011/12

Aktuálně na webu

Leuze Engineering

Společnost Leuze Engineering podporuje indiány i v nadcházející sezóně

Rozhovor Ladislav Čihák

S průběhem suché přípravy jsem spokojený, říká hlavní trenér Ladislav Čihák

Prodej permanentek pozastaven

Prodej permanentních vstupenek 13. července pozastaven