Junioři na svátek zdolali Kladno

Junioři: KEB Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 2:3. Plzeňští mládežníci si vedli na kladenském ledě znamenitě! Ve sváteční den dokázali domácí přetlačit bojovností a vyhráli byť o jediný gól 3:2. O vítězství rozhodli už ve druhé třetině, kdy vstřelili dvě branky a soupeř už se nezmohl na odpor.

26.kolo , po 17.11.2008,
ZS Kladno
Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň
2:3
1:0, 0:2, 1:0
Branky a nahrávky: 12.Křepelka (Bláha), 60. Melka (Pour, Křepelka) - 14. Pitule (Trojan, Zeman), 34. Kovář (Lev), 39. Hošťálek (Jonák, Vít) . Rozhodčí: Tomáš Bacílek - Petr Chochola,Petr Marek. Vyloučení: 13:8. Využití: 1:0. V oslabení:0:0 . Diváci: 100. Střely na branku: 40:34. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.
Rytíři Kladno Kůdela - Bečvář, Bláha, Čurda, Hošek, Hrdlička, Kupec, Kužel, Křepelka, Máša, Medřický, Melcha, Pour, Pulchard, Stehlík, Strnad, Suk, Vrba, Vyskočil, Šmíd
HC Škoda Plzeň Francouz - Špiler, Zeman, Sulmann, Růžička, Ruprecht, Jeřábek, Hucl - Baxa, Hošťálek, Jonák, Kovář, Lev, Petruška, Pitule, Polívka, Trojan
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp
Pavel Francouz4023895,00

Komentář

Ve sváteční den se plzeňští junioři vypravili na kladenský led, kde už na ně čekali nažhavení Středočeši, kteří se dokázali prosadit jako první. Stovku diváků dokázal rozveselit Křepelka, který za asistence Bláhy poslal Kladenské do vedení. Ale netrvalo dlouho, i plzeňský Lasselsberger překonal domácího brankáře. Tomáš Pitule překonal bezmocného Kůdelu v kladenské svatyni. Další změna stavu přišla až po úpravě ledové plochy, tedy ve třetině druhé. Lvovu přihrávku využil Kovář a obrat byl dokonán. -1:2- Když minutu před druhou sirénou zvýšil na 3:1 z plzeňského pohledu Hošťálek, do kabin šli spokojeněji hosté. Ve třet třetině se doácím podařilo korigovat až v závěru zápasu, v poslední minutě snížil na konečných 2:3 Melka. Lasselsberger Plzeň zvítězil na kladenském ledě a dál se hřeje na špici tabulky juniorské extraligy.


Aktuálně na webu

21. dubna 2013

​Právě dnes před osmi lety – Plzeň získala historický titul!

Malát v U20

Indián Malát po kempu reprezentační dvacítky: Skvělá šance nabrat nové zkušenosti

Reprezentace U18

Širší výběr odlétá do dějiště MS U18, nechybí tři Plzeňáci!