Junioři na svátek zdolali Kladno

Junioři: KEB Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 2:3. Plzeňští mládežníci si vedli na kladenském ledě znamenitě! Ve sváteční den dokázali domácí přetlačit bojovností a vyhráli byť o jediný gól 3:2. O vítězství rozhodli už ve druhé třetině, kdy vstřelili dvě branky a soupeř už se nezmohl na odpor.

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň

2:3
1:0, 0:2, 1:0

Branky a nahrávky: 12.Křepelka (Bláha), 60. Melka (Pour, Křepelka) - 14. Pitule (Trojan, Zeman), 34. Kovář (Lev), 39. Hošťálek (Jonák, Vít) . Rozhodčí: Tomáš Bacílek - Petr Chochola,Petr Marek. Vyloučení: 13:8. Využití: 1:0. V oslabení:0:0 . Diváci: 100. Střely na branku: 40:34. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.

Kůdela - Bečvář, Bláha, Čurda, Hošek, Hrdlička, Kupec, Kužel, Křepelka, Máša, Medřický, Melcha, Pour, Pulchard, Stehlík, Strnad, Suk, Vrba, Vyskočil, Šmíd

Francouz - Špiler, Zeman, Sulmann, Růžička, Ruprecht, Jeřábek, Hucl - Baxa, Hošťálek, Jonák, Kovář, Lev, Petruška, Pitule, Polívka, Trojan