Mladší dorost deklasoval Chomutov 14:0

Sklalp dalšího soupeře ze západní skupiny extraligy mladšího dorostu si na své konto připsali plzeňští mladíci. Chomutov jim nestačil od první minuty utkání a o jeho osudu bylo prakticky rozhodnuto po pěti minutách hry, kdy již Plzeň vedla 3:0 a bylo jen otázkou na jaké cifře se ukazatel skóre zastaví. Plzeň si čtrnácti brankami zajistila rekordní výhru v dosavadním průběhu soutěže.

HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov

14:0
5:0, 7:0, 2:0

Branky a nahrávky: 1.Schleiss (Mašek), 3.Mašek (Kubalík, Schleiss), 6.Šimandl (Přikryl), 10.Kubalík (Kubík), 14.Schleiss (Kubalík), 22.Kopta (Tulačka), 26.Zimmermann (Tulačka), 30.Zimmermann, 31.Přikryl (Uhlík), 32.Kubalík (Mašek), 34.Šmíd (Kopta), 36.Potůček (Sladký), 50.Přikryl (Uhlík), 59.Schleiss (Zimmermann, Tulačka). Vyloučení: 5:2. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 81. Střely na branku: 62:40. Průběh utkání: 14:0.

Kuneš - Šmíd, Kubík, Marcel, Němeček, Holý, Andrlík - Kubalík, Mašek, Schleiss - Zimmermann, Tulačka, Kopta - Šimandl, Přikryl, Uhlík - Potůček, Sladký.