Ml.dorost doma zdolal Slavii

Plzeň - V dalším kole skupiny západ dorostenecké extraligy přivítali plzeňští mladíci na svém ledě Slavii Praha. Začátek utkání jim ale příliš nevyšel, když inkasovali již po šestadvaceti sekundách hry. V dalším průběhu zápasu ale již Slavie branku vstřelit nedokázala, oproti tomu plzeňáci ve druhé třetině zápas otočili dvěma brankami a pojistku přidali necelé tři minuty před koncem. Ve velmi rychlém a pohledném utkání tak byli šťastnějším celkem a pražanům nedarovali ani bod stejně jako v předchozích dvou duelech v letošní sezóně.

Plzeň i nadále vede průběžnou tabulku a na druhý tým Karlových Varů má náskok patnácti bodů. Litvínov klesl na třetí místo díky horšímu skóre. K dalšímu utkání vyjíždí Plzeň po vánoční přestávce 3.ledna 2010 do Ústí nad Labem.

HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha

3:1
0:1, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 25.Kubalík (Mašek), 40.Tulačka (Kubík), 58.Kopta (Kubalík, Šimandl). Rozhodčí: Valenta - Dvořáková, Černý. Vyloučení: 3:2, bez využití. Diváci: 110. Střely na branku: 32:35. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

Polívka - Houfek, Němeček, Šmíd, Holý, Kubík, Andrlík - Kubalík, Mašek, Schleiss - Kopta, Tulačka, Šimandl - Uhlík, Přikryl, Zimmermann - Potůček.