Ml.dorost: Plzni se v Ústí střelecky nedařilo

HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Plzeň 1929 3:0

V prvním utkání po vánoční přestávce zavítali mladí plzeňáci na severočeský led. V utkání hraném v průměrném tempu inkasovala Plzeň v první třetině po nešťastném odrazu vyhazovaného puku o nohu domácího hráče a i když byla střelecky aktivnější, branku se jí vstřelit nedařilo. Ústí naopak ve druhé části zvýšilo svůj náskok na dva góly. Přes velký tlak v závěrečné třetině se nepovedlo plzeňským střelcům dostat puk za záda výborného domácího gólmana, který musel předvést celkem 33 zákroků k udržení čistého konta. Ústí přidalo pojistku při závěrečné power-play Plzně.

I přes prohru, teprve čtvrtou v sezóně, Plzeň suverénně vede tabulku extraligy skupiny západ s náskokem dvanácti bodů.

HC Slovan Ústí nad Labem - HC Škoda Plzeň

3:0
1:0, 1:0, 1:0

Vyloučení: 4:2 bez využití. Diváci: 68. Střely na branku: 26:33. Průběh utkání: 3:0.

Polívka - Šmíd, Kubík, Houfek, Marcel, Holý, Moravčík, Němeček - Kubalík, Mašek, Schleiss - Kopta, Tulačka, Šimandl - Uhlík, Přikryl, Zimmermann - Potůček.