Dorostenci opět vítězně, již počtvrté!

Plzeň - St. dorost: KLH Chomutov - HC Plzeň 1929 2:3sn. Mladé pušky i nadále prokazují, že hrají ve velké pohodě. Z posledních sedmi duelů pouze jednou padli, čtvrté vítězství v řadě je navíc třetím z ledu soupeře. Pokud chcete výkon indiánů shlédnout na vlastní oči, můžete hned v příštím kole, nastoupí proti Ústí nad Labem.

Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň

2:3sn
0:0, 2:0, 0:2 - 0:0

Branky a nahrávky: 31. Tverďák (Fronk), 34. Bauer (Mazánek) - 45. Mašek (Moravčík, Kubalík), 47. Tichý (Tulačka, Marcel), roz. sam. nájezd Kubalík. Rozhodčí: Kostourek - Belko, Hynek. Vyloučení: 10:11, navíc Bauer (CHM) 10 min. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 2:0, 2:3.