Osmá třída pokračuje vítězně, veze výhru ze Sparty!

8. třída HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929 2:3 (1:0, 1:2, 0:1). Plzeňská osmička vyhrála i čtvrté utkání v této sezóně, a to dokonce na ledě silné Sparty! Indiáni si pranic nedělali z průběžného skóre 0:2 ve prospřech domácích a třemi brankami skóre otočili.

4.kolo , st 28.9.2011,
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň
Branky a nahrávky: 19. Kadlec (Chlouba, Beran), 25. Michnáč (Martinek) - 34. Eret (Kvasnička), 35. Dvořáček (Kodýtek), 59. Rubner.
HC Sparta Praha Brizgala - Hofman, Hanuš, Jandač, Beran, Chlouba, Pšenička, Eliáš, Sedliský, Kafka, MichnÁč, Marinek, Kadlec, Frydrych, Davídek, Dejdar, Safili.
HC Škoda Plzeň Krasanovský - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász, Bednář, Kvasnička, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal D., Halíř - Roubal J., Pour, Eret - Dušek, kosnar, Jakubec.