Osmá třída stále jede na vítězné vlně

8. třída: HC Plzeň 1929 - HC Mountfield 5:4 (1:1, 2:2, 2:1). Plzeňští osmáci zvládli i další utkání této sezóny, i když se proti Jihočechům pořádně zapotili. Nepodařil se jim příliš vstup do utkání, když hned po dvou minutách prohrávali, ale kompaktním výkonem manko dotáhli. Když už to na ledě vypadalo na dělbu bodů, čtyři minuty před sirénou zkompletoval hattrick Kodýtek a rozhodl o další výhře indiánů.

5.kolo , so 1.10.2011,
HC Škoda Plzeň - Madeta Motor České Budějovice
Branky a nahrávky: 16. Kantner (Váchal), 26. Krásný (Kodýtek), 36. Kantner (Váchal), 49. Kodýtek (Bednář), 57. Kodýtek - 2. Remmiáš, 24. Bahula (Matějka), 25. Bláha (Matějka), 52. Bláha (Bahula). Vyloučení: 2:7. Využití: 1:1. Diváci: 96.
HC Škoda Plzeň Krasanovský - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász, Bednář, Kvasnička, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal D., Halíř - Roubal J., Pour, Eret - Dušek, Kosnar, Jakubec.
Madeta Motor České Budějovice Liška - Augustin, Kříž, Stolarik, Tejko, Novotný, Schmistmayer, Remiáš, Matějka, Veber, Procházka, Bláha, Strnad, Korecký, Bahula, Veřát.