Plzeňská osmička prohrála v Táboře

8. třída: HOCKEY CLUB Tábor - HC Plzeň 1929 5:1 (1:0, 3:1, 1:0). Plzeňská osmička po sérii výborných výsledků tentokrát neslavila výhru, v Táboře jednoznačně nestačila na tamní kohouty a prohrála 1:5. Jediný zásah za indiány zaznamenal Matěj Krásný.

25.kolo , so 21.1.2012,
Hockey Club Tábor - HC Škoda Plzeň
Branka Plzně: Krásný.
Hockey Club Tábor Pavlát - Vápeník, Jindra, Dvořák, Pastyřík, Jelínek, Šimánek, Kalaš, Hajič, Buriánek, Vaverka, Raiterman, Hubáček, Brabec, Syrovátka.
HC Škoda Plzeň Hauser - Dvořáček, Váchal, Sysel, Juhász, Kačena - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal, Halíř - Jakubec, Hanzlík, Kosnar.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
JménoStřInkZásÚsp