5. třída: KLT - PLz

Pátá třída veze výhru z Klatov

5. třída: HC Klatovy - HC Plzeň 1929 5:13 (4:2, 1:5, 0:6). Plzeňská pátá třída dokázala obrátit utkání na ledě Klatov, kdy po první třetině prohrávala o dvě branky, ale ještě ve druhé části duel otočila a v té třetí z něj udělala vlastní exhibici.

HC Klatovy - HC Škoda Plzeň

5:13
4:2, 1:5, 0:6

Branky a nahrávky: 4. Šibík (Makrlík), 7. Lejsková (Vlach), 10. Malát (Kuchárik), 19. Lorencová (Vlach), 35. Malát - 13. Matějček, 16. Princl (Přikryl), 21. Hosnedl (Pechr), 22. Polívka F., 28. Staněk (Lehečka), 29. Princl, 36. Polívka T. (Přikryl), 46. Přikryl (Princl), 53. Přikryl, 54. Přikryl (Polívka T.), 58. Staněk (Polívka F., Lehečka), 59. Jarošík, 60. Přikryl (Princl).

HC Klatovy

Smolík (od 30. Čech) - Bauer, Valeček, Malát, Šibík, Makrlík, Toman, Fořt, Kotrba, Lorencová, Kuchárik, Lejsková, Šperl, Vlach.

Bruk (od 30. minuty Hrubý) - Hacaperka, Halounová A., Halounová S., Hosnedl, Christoph, Jarošík, Lehečka, Löffler, Matějček, Pechr, Polívka F., Polívka T., Přikryl, Rybáček, Soukup, Staněk, Stránský, Princl.