5. třída: ROK - PLZ

Plzeňská pětka veze těsnou výhru z Rokycan

5. třída: HC Rokycany - HC Plzeň 1929 4:5 (0:3, 1:2, 3:0). Plzeňská pátá třída do utkání vstoupila výborně a po dvou třetinách držela nadějný čtyřbrankový náskok. Jenže ve třetí třetině domácí zabrali a Plzeňští se o výsledek strachovali do posledních chvil. Nakonec těsnou výhru uhájili.

HC Rokycany - HC Škoda Plzeň

4:5
0:3, 1:2, 3:0

Branky a nahrávky: 24. Lang, 45. Lang, 58. Hruza (Karbulka), 59. Karbulka - 2. Lehečka (Staněk), 5. Hosnedl, 14. Přikryl (Halounová S.), 31. Halounová A. (Soukup), 37. Hosnedl (Kovařík). Rozhodčí: Sedláčková, Kratochvíl. Vyloučení: 6:5.

HC Rokycany

Bednář - Krommer, Pšenička, Lang, Karbulka, Hrůza, Kešner, Němeček, Krýner, Mrázek, Lahoda, Lopata, Albl.

Hrubý (od 41. minuty Bruk) - Hacaperka, Halounová A., Halounová S., Hosnedl, Christoph, Jarošík, Kolář, Kovařík, Lehečka, Löffler, Matějček, Pechr, Polívka F., Polívka T., Princl, Přikryl, Rybáček, Soukup, Staněk, Stránský.