5. třída PLZ - KLT

Po třech prohrách pětka vítězí

5. třída: HC Plzeň 1929 - HC Klatovy 9:3 (5:1, 3:1,1:1). Plzeňská pátá třída po třech porážkách v řadě konečně zabrala. Vybrala si na to domácí utkání s Klatovskými, na které vlétla od prvních minut první třetiny a sázela jednu branku za druhou. Právě v úvodní dvacetiminutovce si vypracovala rozhodující náskok. Indiáni opět zářili díky spolupráci Filipa Přikryla a Marka Princla, oba dohromady nasbírali 9 kanadských bodů.

HC Škoda Plzeň - HC Klatovy

9:3
5:1, 3:1,1:1

Branky a nahrávky: 2. Lehečka (Staněk), 5. Halounová S. (Halounová A., Pechr), 8. Přikryl (Pechr), 17. Princl, 18. Princl (Pechr), 22. Princl (Přikryl), 28. Přikryl (Princl), 29. Polívka F. (Staněk), 54. Princl (Přikryl) - 4. Malát, 27. Malát (Toman), 44. Kotrba. Vyloučení: 4:2.

Hrubý (od 31. minuty Bruk) - Hacaperka, Halounová A., Halounová S., Houdek, Christoph, Jarošík, Kovářík, Lehečka, Löffler, Matějček, Pechr, Polívka F., Princl, Přikryl, Rybáček, Soukup, Staněk, Stránský, Šafanda.