Plzeňská osmička nasázela Zbraslavi šestnáct branek

8. třída HC Plzeň 1929 - HC Zbraslav 16:0 (5:0, 4:0, 7:0). Plzeňská osmička uspořádala svým fanouškům skvělé vystoupení. Na vlastní led si pozvala vrstevníky ze Zbraslavi a za dobré hostitele rozhodně neplatila. Už v první třetině svého soupeře uvítala pěti brankami a prakticky rozhodla. Skóre zápasu nakonec narostlo na závratný šestnáctibrankový rozdíl, když po třech brankách zaznamenali Roubal a Pour. Gólman Plzně Patrik Pluhař se navíc mohl radovat z čistého konta.

15.kolo , so 24.11.2012,
HC Plzeň 1929 - HC Slavoj Zbraslav
16:0
5:0, 4:0, 7:0
Branky Plzně: Roubal a Pour 3, Eret a Kvasnička 2, Žák, Krystl, Straka, Beneš, Rozlivek, Erhart.
HC Plzeň 1929 Pluhař - Štěpánek, Kvasnička, Fleischmann, Žák, Krystl, Staněk - Roubal, Eret, Pour - Straka, Markov, Beneš - Rozlivek, Erhart, Šefl.
HC Slavoj Zbraslav Blažek - Bláha M., Bláha O., Hrubý, Kasík, Kern, Krejčí, Lytvynov, Nagy, Slabý, Novotný, Kučera, Frič, Tichý, Gnusin.
HC Plzeň 1929HC Plzeň 1929
JménoStřInkZásÚsp
Patrik Pluhař606100,00

Ohlasy trenérů

Petr Vojan (trenér Plzně): V první čtvrtině soutěže jsme se s tímto soupeřem na jeho ledě velmi trápili a vyhráli těsně 3:1. Do dnešního utkání jsme tak chtěli vstoupit v úplně jiném světle a pokračovat ve výkonech z turnaje Akademií, což se nám podařilo. Už v první třetině vstřelili pět branek a prakticky rozhodli. Po zbytek zápasu jsme náskok navyšovali až na vysokých 16:0. V poslední třetině jsme opět proházeli sestavu, a tak se střelecky prosadili i další hráči. Poslední dobou se nám daří v koncovce i proto, že máme tlak do branky. Nedostatky vidíme ve hře jeden na jednoho, a to jak defenzivně, tak i ofenzivně, a v přesnosti střelby i přihrávky a jejím příjmu. V příštím kole máme volno, zařadíme tedy kondiční mikrocyklus a zaměříme se i na výše zmíněné nedostatky.

Související články

Plzeňská osmička nasázela Zbraslavi šestnáct branek

Zápas - mládež U9

Aktuálně na webu

Ohlasy 7. kolo

Konečně mi to tam spadlo, neskrýval radost premiérový střelec Sebastián Malát

PLZ - KVA 2:0

PLZ - KVA 2:0 - Indiáni poosmé v řadě doma s Energií naplno bodují!

Aukce dresů 2011/12

Aukce originálních dresů z extraligové sezóny 2011/12 končí ve středu 27. 1. ve 20 hodin!