5. třída: PLZ - DOM 7:4

Plzeňská pětka zvítězila doma nad Domažlicemi

5. třída HC Plzeň 1929 - HC Domažlice 7:4 (1:1, 4:0, 2:3). Plzeňská pátá třída s přehledem uhájila den po výhře z klatovského ledu ten svůj. Po vyrovnané první třetině indiáni pořádně zabrali a čtyřmi brankami zlomili soupeře. Ten se sice ještě pokusil v závěru duelu zabojovat, ale náskok indiánů byl tak vysoký, že dvacet minut hry na jeho smazání nestačilo. Hattrickem se v zápase blýskl mladý Vágner.

HC Plzeň 1929 - HC Domažlice

7:4
1:1, 4:0 2:3

Branky a nahrávky Plzně: 1. Macek (Kremláček), 24. Vágner (Pechr), 29. Stárek ( Vágner), 31. Vágner (Stárek, Kremláček), 39. Vágner, 44. Straka, 55. Straka (Kvasnička).

Bielecký, Kůs - Malák, Kremláček, Pánek, Šedivý, Pechr, Makovec - Kvasnička, Antony, Macek, Půst, Straka, Kůrka, Sulek, Vágner, Stárek, Marák.