Starší dorost veze ze Sparty jeden bod

Starší dorostenci: HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929 4:3 po samostatných nájezdech (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0). Indiáni sehráli v hlavním městě nesmírně dramatické utkání. Po vyrovnaných třetinách ještě v posledních minutách drželi těsný náskok, a navíc hráli přesilovku. Tu ale nevyužili a brankovou pojistku nepřidali, takže přišel trest v podobě vyrovnání. V samostatných nájezdech byli o fous šťastnější domácí, kteří si připsali bonusový bod.

16.kolo , pá 18.10.2013,
HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929
4:3sn
1:1, 1:1, 1:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 9. Zídek (Svoboda), 26. Hozák (Svoboda), 59. Hozák (Svoboda), rozh. náj. Hozák – 18. Beneš (Vlček, Suchý), 38. Vracovský (Stráský, Švarc), 43. Stráský (Kokoška). Rozhodčí: Schmejkal - Beránek, Ledinský. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:1. Diváci: 32. Střely na branku: 43:54.
HC Sparta Praha Pírs – Kalina, Pacovský, Sedlák, Bureš, Kazda, Knobloch, Janda – Jandus M., Jandus T., Procházka, Seniov, Svoboda, Zářecký, Hrala, Hozák, Polesný, Zídek, Michnáč.
HC Plzeň 1929 Zeman – Ivanič, Kaňák, Pokorný, Starý, Hůlka, Polívka, Prokop, Walter – Hajšman, Kokoška, Stráský, Suchý, Vavřička, Vracovský, Zayml, Beneš, Jakubec, Opava, Švarc, Vlček.

Komentář

Jako první se v duelu Sparty s Plzní mohli radovat hosté, Plzeň ale nedokázala vyloučení Bureše potrestat. Byla to naopak Sparta, která jako první rozvlnila síť za zády Zemana. Trefil se Václav Zídek. Plzeňští ale dokázali do konce třetiny srovnat, prosadil se Martin Beneš. Následující přesilovku indiáni využít nedokázali. Sparta šla opět do vedení, po pěti minutách druhé třetiny skóroval Jiří Hozák. Na tuto branku zareagovala Plzeň v přesilovce, srovnával Tomáš Vracovský.

Poprvé v zápase Plzeňští vedli v úvodu třetí třetiny. To se totiž za záda domácího gólmana trefil Jiří Stráský. Sparta mohla srovnat v následné přesilovce, ta se ale nezdařila. Holešovickým se ale srovnat podařilo. Sedmdesát osm vteřin před koncem základní hrací doby se prosadil Jiří Hozák. Šlo se tak do prodloužení, to ale rozhodnutí nepřineslo. Jak už to tak bývá, přišly na řadu nájezdy. V nich měli více štěstí sparťané, rozhodující nájezd proměnil Jiří Hozák.


Aktuálně na webu

Ohlasy 24. kolo

Hrálo se mi skvěle, snažím se dělat vše pro to, abych jel na mistrovství světa, říká Filip Přikryl

PLZ - ZLN 7:5

PLZ - ZLN 7:5 - Gólů jako trpaslíků a Plzeň slaví další extraligovou výhru!

Reprezentace U18

Reprezentační osmnáctka chystá osmidenní kemp!