SDO: SPA - PLZ 4:3sn

Starší dorost veze ze Sparty jeden bod

Starší dorostenci: HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929 4:3 po samostatných nájezdech (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0). Indiáni sehráli v hlavním městě nesmírně dramatické utkání. Po vyrovnaných třetinách ještě v posledních minutách drželi těsný náskok, a navíc hráli přesilovku. Tu ale nevyužili a brankovou pojistku nepřidali, takže přišel trest v podobě vyrovnání. V samostatných nájezdech byli o fous šťastnější domácí, kteří si připsali bonusový bod.

HC Sparta Praha - HC Plzeň 1929

4:3sn
1:1, 1:1, 1:1 - 0:0

Branky a nahrávky: 9. Zídek (Svoboda), 26. Hozák (Svoboda), 59. Hozák (Svoboda), rozh. náj. Hozák – 18. Beneš (Vlček, Suchý), 38. Vracovský (Stráský, Švarc), 43. Stráský (Kokoška). Rozhodčí: Schmejkal - Beránek, Ledinský. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:1. Diváci: 32. Střely na branku: 43:54.

Pírs – Kalina, Pacovský, Sedlák, Bureš, Kazda, Knobloch, Janda – Jandus M., Jandus T., Procházka, Seniov, Svoboda, Zářecký, Hrala, Hozák, Polesný, Zídek, Michnáč.

Zeman – Ivanič, Kaňák, Pokorný, Starý, Hůlka, Polívka, Prokop, Walter – Hajšman, Kokoška, Stráský, Suchý, Vavřička, Vracovský, Zayml, Beneš, Jakubec, Opava, Švarc, Vlček.