Čisté konto, tři body. Mladší dorost zvládl duel na ledě Ústí!

Plzeň - Naděje ze západu Čech si i podruhé v sezóně bez vážnějších problémů poradily s ústeckými Lvi. Po drtivé výhře z úvodu sezóny před vlastními fanoušky dokázaly vyloupit i arénu soupeře.

10.kolo , čt 15.10.2015, 17:15
Zlatopramen Aréna
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Plzeň 1929
0:4
0:1, 0:2, 0:1
Branky a nahrávky: 20. Přikryl (Kaňák, Kovařík), 24. Hajšman (Masman), 38. Kolda (Matiášek, Reisnecker), 53. Hajšman (Krýner). Rozhodčí: Vyštejn – Votrubec, Ševic. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. Diváci: 191. Střely na branku: 13:45. Průběh utkání: 0:0, 0:4.
HC Slovan Ústí nad Labem Pilc (Kolář) – Houdek, Kaňák, Váchal, Lokajíček, Šilhán, Kovařík, Hosnédl, Hajžman, Přikryl, Reisnecker, Matyášek, Balín, Hajšman, Krýner, Hasman, Kolda, Mužík, Lang, Princl
HC Plzeň 1929 Volke (Brňák) – Štochl, Štěpánek, Šiller, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček

Komentář

V první části čtvrtečního utkání mezi Slovanem a Plzní padla pouze jedna branka. Skóre otevřel Filip Přikryl ve dvacáté minutě. Diváci také zhlédli celkem pět vyloučení, tři na straně Ústí nad Labem a dvě na straně Plzně.

Druhá třetina už byla bohatší. Hosté se prosadili dvakrát a po čtyřiceti minutách vedli nad domácími o tři branky. Nejprve se prezentoval ve druhé dvacetiminutovce Kamil Hajšman za pomoci od Josefa Hasmana v čase 23:59 min. Zhruba o čtrnáct minut později využil přesilovou hru Matěj Kolda, když byl vyloučen Petr Klepáček za podražení.

Při závěrečném dějství bylo nařízeno dokonce i trestné střílení po faulu Erika Mareše, který se provinil pádem pod nohy. Trestné střílení provedl Josef Hasman, ale penaltu neproměnil a Erik Mareš zůstal na dvě minuty sedět v boxu trestoměřičů. Plzenští se přece jen trefili ještě do černého v padesáté třetí minutě zásluhou Kamila Hajšmana.

Střetnutí dopadlo tedy lépe pro mladší dorostence z Plzně, která vstřelili čtyři góly. Nejproduktivnějším střelcem plzeňských hokejistů byl Kamil Hajšman, jenž nalezl recept na ústeckého brankáře Jakuba Volkeho celkem dvakrát.


Aktuálně na webu

Preview 39. kolo

Nedělní cesta směřuje pro Plzeň do Olomouce!

Ohlasy 38. kolo

Na dnešní vítězství budeme chtít navázat, hlásí dvougólový Filip Přikryl

PLZ - MHK 5:3

PLZ - MHK 5:3 - Plzeňští pěti brankami zpřetrhali sérii nezdarů!