Čisté konto, tři body. Mladší dorost zvládl duel na ledě Ústí!

Plzeň - Naděje ze západu Čech si i podruhé v sezóně bez vážnějších problémů poradily s ústeckými Lvi. Po drtivé výhře z úvodu sezóny před vlastními fanoušky dokázaly vyloupit i arénu soupeře.

10.kolo , čt 15.10.2015
Ústí n. L. - Plzeň
0:4
0:1, 0:2, 0:1
Branky a nahrávky: 20. Přikryl (Kaňák, Kovařík), 24. Hajšman (Masman), 38. Kolda (Matiášek, Reisnecker), 53. Hajšman (Krýner). Rozhodčí: Vyštejn – Votrubec, Ševic. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. Diváci: 191. Střely na branku: 13:45. Průběh utkání: 0:0, 0:4.
Ústí n. L. Pilc (Kolář) – Houdek, Kaňák, Váchal, Lokajíček, Šilhán, Kovařík, Hosnédl, Hajžman, Přikryl, Reisnecker, Matyášek, Balín, Hajšman, Krýner, Hasman, Kolda, Mužík, Lang, Princl
Plzeň Volke (Brňák) – Štochl, Štěpánek, Šiller, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček

Komentář

V první části čtvrtečního utkání mezi Slovanem a Plzní padla pouze jedna branka. Skóre otevřel Filip Přikryl ve dvacáté minutě. Diváci také zhlédli celkem pět vyloučení, tři na straně Ústí nad Labem a dvě na straně Plzně.

Druhá třetina už byla bohatší. Hosté se prosadili dvakrát a po čtyřiceti minutách vedli nad domácími o tři branky. Nejprve se prezentoval ve druhé dvacetiminutovce Kamil Hajšman za pomoci od Josefa Hasmana v čase 23:59 min. Zhruba o čtrnáct minut později využil přesilovou hru Matěj Kolda, když byl vyloučen Petr Klepáček za podražení.

Při závěrečném dějství bylo nařízeno dokonce i trestné střílení po faulu Erika Mareše, který se provinil pádem pod nohy. Trestné střílení provedl Josef Hasman, ale penaltu neproměnil a Erik Mareš zůstal na dvě minuty sedět v boxu trestoměřičů. Plzenští se přece jen trefili ještě do černého v padesáté třetí minutě zásluhou Kamila Hajšmana.

Střetnutí dopadlo tedy lépe pro mladší dorostence z Plzně, která vstřelili čtyři góly. Nejproduktivnějším střelcem plzeňských hokejistů byl Kamil Hajšman, jenž nalezl recept na ústeckého brankáře Jakuba Volkeho celkem dvakrát.


Aktuálně na webu

Tabulkové umístění Plzně #2

Tabulkové umístění Plzně v samostatné české lize!

Z9: KVA - PLZ 2:12

Deváťáci na úvod přípravy čepovali plzeňskou dvanáctku v derby!

Ohlasy GČC 2

Celou dobu jsme věřili, že můžeme vyhrát, řekl po duelu na Spartě střelec David Stach