Mladší dorost nasázel Kobře sedm gólů!

Mladší dorost indiánů znovu řádil, tentokrát jeho gólový apetit schytala pražská Kobra. Mladí Plzeňané přesto ovšem vysokém vítězství rozhodli až v závěrečné třetině duelu, kdy pět brnakami definitivně potopili Pražany.

HC Kobra Praha - HC Plzeň 1929

1:7
0:2, 1:0, 0:5

Branky a nahrávky: 30. Matějka (Šubert) – 7. Rohla (Soukup), 10. Váchal (Lang, Přikryl), 41. Lang (Přikryl), 43. Princl (Rohla), 44. Přikryl (Lang, Mužík), 47. Soukup (Rohla), 49. Lang (Přikryl). Rozhodčí: Velčovský – Šmika, Kučera. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 25. Střely na branku: 10:61, navíc Střeštík (KOB) 5 + do konce utkání za faul kolenem. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7.

HC Kobra Praha

Šmehlík (Cichoň O.) – Fiala, Cichoň J., Střeštík, Suda, Skalík – Matějka, Ribarovski (A), Altrichter, Jaroš, Koval, Doležal, Šubert, Kapal, Ksandr (C), Rubeš (A).

Pilc (Maličkay) – Hamšík, Pánek, Váchal (A), Rybáček, Malák, Staněk, Kremláček – Slanina, Přikryl (C), Balín, Princl, De Sousa, Kolář, Rohla, Malát, Lang, Kuchárik, Soukup, Mužík.