Mladší dorostenci s Ústím neznali slitování!

Mladší dorost indiánů znovu ukázal, že jen těžce hledá pořádného konkurenta. Tentokrát si plzeňské mladé pušky zastříleli na severu Čech, kde ústeckého gólmana zasypali sedmdesáti střelami a nasázeli mu sedm branek.

9. , so 14.10.2017
Ústí n. L. - Plzeň
1:7
0:2, 0:4, 1:1
Branky a nahrávky: 48. Viktor Weis (Jakub Kaše) – 16. Vojtěch Adamec, 19. Daniel Malák (Tomáš Hollar, Dominik Soukup), 26. Václav Adamec (David Kuchárik, Adam Ženíšek), 28. Daniel Kuchárik (David Jiříček, Vladimír Kremláček), 30. Jan Slanina (Tomáš Pánek, Tomáš Hollar), 31. Marcel Marcel, 55. Tomáš Hollar. Diváci: 155. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7.
Rozhodčí: Knapík - Beneš, Votrubec
Vyloučení 3:7
Využití 0:1
V oslabení 0:1
Střely na branku 15:72
Vyšší tresty Navíc Marcel (PLZ) Trest ve hře za úder do oblasti hlavy a krku.
Ústí n. L. Haspra (Mazourek) – Němec, Jarábek, Vlach, Klobouček, Haspra, Koštoval, Kylíšek, Polata – Tot, Průša, Kaše, Gašpar, Čermák, Konopásek, Weis, Pavlíček, Hampl.
Plzeň Čech (Prchlík) – Páník, Hamšík, Pánek, Jiříček, Kremláček, De Sousa, Malák – Vágner, Slanina, Hauser, Soukup, Hollar, Šiler, Marcel, Adamec, Steinbrücker, Šmíd, Ženíšek, Kuchárik.

Komentář

Mladí Plzeňané své gólové představení otevřeli až teprve ke konci první třetiny, když se prosadil Vojtěch Adamec. Do přestávky bylo na hostující straně ještě veseleji. Po rychlá kombinaci přidal branku při vlastním oslabení Daniel Malák. Více branek přinesla až druhá část. Po dalších pěkných akcích se prosadili Václav Adamec a Adam Ženíšek. Využít se povedlo indiánům i přesilovou hru, v níž se prosadil Jan Slanina.

Hosté neustále zaměstnávali gólmana Haspra a po polovině zápasu vedli už od šest branek poté, co zamířil přesně do černého Marcel Marcel. Ústečtí se směrem k brance gólmana Čech příliš často nedostávali, i přesto se ale dočkali alespoň čestného úspěchu z hole Viktora Weise. Poslední slovo v zápase měli ovšem Západočeši, jmenovitě Tomáš Hollar, jenž vsítil sedmou branku indiánů.


Ohlasy trenérů

Petr Vojan (HC Plzeň 1929): První dvě třetiny byly z našeho pohledu herně velmi slušné, mělo to parametry, ale s koncovkou jsme nebyli spokojení. Tam jsme měli dát jednoznačně víc branek než jen šest, šancí tam bylo opravdu hodně. Ve třetí třetině bylo z naší strany dost vyloučení, hra ztratila spád i kvalitu. Navíc jsme začali situace přehrávat, předržovat kotouče a neměli takové nasazení. Bohužel se projevilo to, že výrazně vedeme a soupeře jasně přehráváme. To je věc, kterou chceme zlepšit, aby kluci hráli vždy celý zápas a ne jen část.

Aktuálně na webu

Ohlasy 4. kolo

Utkání se mi nehodnotí moc dobře, přiznává Filip Suchý

PLZ - SPA 1:5

PLZ - SPA 1:5 - Odveta se Spartou další body do tabulky nepřinesla

Sezóny tříd

Jednotlivé třídy znají rozpisy soutěží, začíná se v polovině září!

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno