Osmáci devíti góly sestřelili Strakonice!

Plzeň - Mladí šikulové před nucenou pauzou potvrdili výhru z minulého kola proti Písku a dnes vybojovali další body i mimo své prérie.

6. , so 10.10.2020, 11:30
Vertiv Aréna
HC Strakonice - HC Škoda Plzeň
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:9.
Rozhodčí: Mašek, Diviš
Vyloučení 2:7
Využití 0:0
V oslabení 0:2
Diváci hráno bez
HC Strakonice

Hammerbauer (30. Kůs) - Šmíd, Solařová, Němec, Zeman, Šebesta (C) - Vondrák, Walter, Solař, Benč, Havelec, Rod, Pek, Beníšek.

HC Škoda Plzeň

Strnad (41. Šimánek) - Bárek, Fousek (C), Hodaň, Vachovec, Smolek, Kůs - Maxa, Lučan, Kubinec, Trachta, Úbl, Míčka, Kačena, Novák, Hůrka, Křepel.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

František Roubal (HC Škoda Plzeň): „Vzhledem k okolnostem jsme odehráli na nějaký čas poslední utkání proti soupeři, který měl oproti nám fyzickou převahu, ale hokejově to bylo naopak. Teď budeme minimálně dva týdny trénovat bez ledu a čekat na to, kdy budeme moci opět začít hrát zápasy.“