Devátáci zvládli generálku na výbornou!

Plzeň - Mladí indiáni mají za sebou poslední přípravný duel, z osmi případů pouze jednou padli, shodou okolností právě s Energií.

Příp. , ne 13.9.2020
HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň
Průběh utkání: 0:4, 3:4, 3:8.
Vyloučení 6:4
Využití 2:1
V oslabení 0:0
Diváci 56
HC Energie Karlovy Vary

Ebenstreit (Tomášek) - Mähler, Příplata, Teuchert, Krejbich, Hynek, Uhlík - Teterja, Poizl, Vimr, Eismann, Chromek, Holejšovský, Š. Šilhan, Balek, D. Šilhan.

HC Škoda Plzeň

Mařík (33. Sedláček) - Jiříček, Skala, Štulc, Holubec, Babinec - Benák, Makovec, Živný, Pittr, Hofrajtr, Pelcr, Popp, Dvořák.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Tomáš Pejchar (HC Škoda Plzeň): „Zápas měl z náší strany slušné parametry. Kluci věděli, že je to generálka na příští víkend, kdy nám začíná soutěž a podle toho k tomu i přistoupili. Stále ale je, co zlepšovat. Kluci na sobě musí neustále pracovat a nesmí se uspokojit.“