Šesťáci čepovali Střelcům plzeňskou desítku!

Plzeň - Mladé naděje proti Střelcům nezaváhaly, ovládly před svými fanoušky všechny třetiny a slaví vysoké vítězství.

10. , so 2.11.2019
HC Škoda Plzeň - HC Střelci Jindřichův Hradec
Průběh utkání: 10:0, 10:1.
Vyloučení 4:3
Využití 1:0
V oslabení 2:0
HC Škoda Plzeň R. Šimánek (Strnad) - Kořínek, Šulan, Dvořák, Brož, Švábek, Fiala - Šmídl, Chasák, Winter, Vrábel, Forman, S. Šimánek, Tománek, Hanzlík (C), Pitter (A).
HC Střelci Jindřichův Hradec Gabriška (Chromý) - Smrt, Dvořák, Kadlec - Toman, Beran, Mácha (C), Fatrdla, Krafka, Piler, Ferda, Čekal, Němcová, Benda, Šachl.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Václav Benák (HC Škoda Plzeň): "Zápas jsme odehráli dobře až na druhou třetinu, která nebyla z naši strany moc povedená. Soupeř měl v sestavě dost hráčů o rok mladších, tak jsme to měli jednodušší."

Deváťáci v přípravě

Deváťáci v přípravě! Trenér Pejchar: Máme s kluky rozdělanou práci a je čas ji dokončit!

Dominik Pavlát #39

Mám jméno i číslo po Haškovi, jiná možnost ani nebyla, směje se Dominik Pavlát

Rozhovor Martin Straka

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?