Jednotlivé třídy přerušují své soutěže

Plzeň - Podobně jako všechny ostatní celky nejen indiánů, i mladí indiáni musejí díky novým vládním opatřením kvůli šíření nemoci COVID-19 přerušit ligy.

Právě ukončený víkend tak byl pro jednotlivé třídy nejméně na čtrnáct dní poslední herní. A indiáni si nevedli vůbec špatně! 

Deváťáci jako jediní ale již nehráli. Minulý týden z důvodu karantény v mužstvu soupeře odložili duel v Třemošné, ze stejného důvodu nyní neodcestovali ani do našeho hlavního města, kde se měli popasovat s místní Kobrou. Neodehraje se ani střetnutí na Kladně, dalším soutěžním mačem by tak měl být až sedmého listopadu ten na pražské Spartě.      

Osmáci zatím odehráli všechna utkání, z šesti zaznamenali pouze jedinou porážku - v Českých Budějovicích. Naposledy 9:2 řádili ve Strakonicích. Příští týden se odkládá zápas s Táborem, ale ten další naplánovaný, 31. října s Českým Krumlovem, je zatím připraven.

Sedmáci, na rozdíl od starších kolegů, střetnutí na Kobře Praha absolvovali a slavili vysoké vítězství 11:0. Po porážce na úvod sezóny 8:9 od Sparty tak zapisují již pátý úspěch v řadě. Příští týden se na Kladně hrát nemůže, dalším soubojem by měl být tak ten ve středu 28. října v derby na ledě Wolves.

Šesťáci rovněž zatím stihli všechna kola. Naposledy si ve Strakonicích zastříleli 14:4. Nyní se proti Táboru nepředstaví, ale ve středu 28. října by měli naskočit ve Veselí nad Lužnicí.

Páťáci stihli jen dva duely, po remíze s Třemošnou zvítězili vysoko v Klatovech 13:5. Následující tři zápasy s Rokycany, Wolves a Tachovem jsou odloženy, nejbližší soutěžní utkání je tak naplánované až na 8. listopadu v Domažlicích.         


Související články

Use it or lose it, varuje před zavíráním sportovišť trenér nejmenších indiánů Zdeněk Pata

Nejmladší indiáni

Kluci k tréninkům v lockdownu přistoupili výborně, chválí trenér sedmáků Václav Benák

7. třída

Kluci zůstali aktivní i v lockdownu, těší hlavního kouče šesťáků Bořka Hanzlíka

6. třída

Omezené tréninky nyní mají více sociální než sportovní důležitost, popisuje trenér osmáků František Roubal

8. třída

Aktuálně na webu

Rozhovor před PLZ - MHK

S Hradcem se musíme ještě víc tlačit do brány, aby nám tam něco spadlo, velí Jakub Pour

Preview 38. kolo

Indiáni opět po týdnu na svém ledě přivítají Mountfield!

RI Prosinec

Peter Čerešňák podruhé v řadě plzeňským vítězem Radegast indexu!

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Škoda Plzeň
Mountfield HK