Dorostenci opět řádili

Plzeň - Dorost: HC Havířov Panthers - HC Lasselsberger Plzeň 1:5. Další tři body vobojovali mladíci Plzně v Havířově. Přestože brzy prohrávali, vývoj utkání brzy otočili a svého soupeře doslova přehráli. Lasselsberger tak šplhá na nejvyšší příčky v tabulce!

AZ Residomo Havířov - HC Škoda Plzeň

1:5
1:2, 0:2, 0:1

Branky a nahrávky: 3. Dočkal (Antonín, Křivohlávek) - 7. Zavřel (Vít), 9. Růžička (Pacanda, Hájek), 28. Jonák (Jeřábek, Zavřel), 33. Jonák (Mrázek), 46. Pacanda (Růžička, Straka). Rozhodčí: Fiedler - Macoun, Řezáč. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Diváci: 130. Střely na branku: 19:48. Průběh utkání: 1:0, 1:5.