Dorost na Slavii neuspěl

Plzeň - Dorost: HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň 6:0. Předehrávané pětadvacáté kolo dorostenecké extraligy, které se odehrálo netradičně v úterý, vyšlo lépe mladým puškám z Prahy. Ty již první třetinou rozhodly u svém tříbodovém zisku, protože se trefily hned pětkrát.

HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň

6:0
5:0, 1:0, 0:0

Branky a nahrávky: 10. Cikánek (Jaškin, Chlapík), 12. Jaškin (Cikánek), 14. Jaškin (Chlapík), 15. Hellar (Kadlec), 17. Chlapík (Jaškin, Cikánek), 23. Hertl (Kadlec). Rozhodčí: Kubeš - Vizner, Tasch. Vyloučení: 3:4 navíc Müller (SLA) - pět minut + do konce za faul kolenem. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 196.