V Hradci se body nerozdávaly

Plzeň - St. dorost: HC Hradec Králové - HC Plzeň 1929 6:2. Třetí porážku v řadě si připsali plzeňští mladíci. V polovině poslední třetiny se sice hostům povedlo snížit na rozdíl jediné branky, závěr utkání ovšem ovládli domácí a třemi brankami stvrdili vítěze zápasu.

Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň

6:2
1:0, 2:1, 3:1

Branky a nahrávky: 5. Hradecký (Půlpán), 22. Ouzký (Čáp, Filip), 39. Hradecký (Bartoň, Půlpán), 56. Pilař (Hradecký), 57. Půlpán (Vlček), 60. Filip (Vlček) - 29. Mrázek (Němec, Faschingbauer), 51. Špaček (Pitel, Noga). Rozhodčí: Úlehla, Vampola - Padevět, Prchal. Vyloučení: 9:12. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 31:29. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 6:2.