MDO: PLZ - HVP

MDO: PLZ - HVP 1:3 - Indiáni doma nestačili na Hvězdu Praha

Mladší dorostenci: HC Plzeň 1929 - HC Hvězda Praha 1:3 (0:1, 1:2, 0:0). Plzeňští indiáni na vlastním ledě nestačili na druhého soupeře a znovu byl z hlavního města. Plzeň tentokrát neuhrála proti Hvězdě ani bod.

HC Škoda Plzeň - HC Hvězda Praha

1:3
0:1, 1:2, 0:0

Branky a nahrávky: 35. Vavřička (Vracovský) - 4. Suda (Smejkal), 24. Vostřák, 25. Suda (Sentenský, Kolaja). Rozhodčí: Sýkora - Suchánek, Kotyza. Vyloučení: 5:7. Bez využití. Diváci: 83. Střely na branku: 37:27. Průběh utkání: 0:3, 1:3.

Zeman - Kaňák, Muchka, Pokorný, Polívka, Starý, Tyr, Walter - Beneš, Hajžman, Ivanič, Kokoška, Kopta, Krliš, Kučera, Suchý, Vavřička, Vlček, Vracovský, Švarc.

HC Hvězda Praha

Frodl - Chvála, Grim, Hradil, Hyršl, Josefus, Klečka, Kocánek, Kolaja, Kornblad, Křížek, Sentenský, Smejkal, Suda, Sůva, Tomek, Veselý, Vostřák.

Jan Walter 0 0 0 0 0

Úvod duelu vyšel Hvězdě, která se hned v čtvrté minutě ujala vedení díky zásahu Sudy. Indiáni mohli odpovědět v přesilové hře, respektive ve dvou rychle po sobě následujících, ale hostující čtveřice podpořená výkonem Frodla v brance těsný náskok uhájila až do kabin.

Začátek prostřední části prakticky kopíroval té první, jen s tím rozdílem, že Pražané udeřili hned dvakrát. A to v rozmezí pouze 68 vteřin. Nejprve na dva nula z pohledu hostů zvýšil Vostřák a poté po nahrávce Sentenského Suda. Oba týmy si pak vyměnili přesilovky, ani jednomu se tu svou nepodařilo proměnit. Indiáni se přesto dočkali snížení, když se trefil Jakub Vavřička.

Třetí část se nesla ve znamení vyloučení. Nejprve odešel na trestnou lavici Hradil, po něm se zase na trestnou podívali Plzeňští. Pořádného vzruchu se fanoušci pak dočkali dvě minuty a půl před koncem, když Krliš byl za hrubost vyloučen na dvě minuty a poté rovnou zamířil do kabin. Indiáni i kvůli tomuto trestu neměli dostatek času na obrat, a prohrávají tak 0:2.