MDO: PLZ - LET 4:3

Dramatickou bitvu o plzeňský led vyhráli indiáni

Mladší dorostenci: HC Plzeň 1929 - HC Letci Letňany 4:3 (0:2, 3:1, 1:0). Plzeňští mladší dorostenci na svém ledě přivítali další z pražských týmů a v první třetině se chovali jako vzorní hostitelé. Svému soupeři dovolili už v první minutě skórovat. V jedenácté minutě už to bylo dokonce o dvě branky. Pak však po přestávce indiáni zabrali a díky Váchalovi a jeho přesilovkové trefě se znovu dostali do zápasu. Letňanským ale dvoubrankový náskok vrátil v polovině duel Mařík. To však už bylo ze strany hostů všechno. Domácí po trefách Josefa Roubala a Kantnera vyrovnali a v poslední třetině dokázali obrat dokonat. To když v 48. minutě skóroval Krásný. Krasanovský v brance modrobílých už žádný puk za svá záda nepustil, a tak se Plzeňští radují z těsné výhry, která jim přinesla plný počet bodů.

HC Plzeň 1929 - HC Letci Letňany

4:3
0:2, 3:1, 1:0

Branky a nahrávky: 23. Váchal (Kvasnička, Hanzlík), 37. Roubal J. (Kvasnička), 39. Kantner (Rubner, Kodýtek), 48. Krásný (Hanzlík, Roubal J.) - 1. Rousek (Danov), 11. Průžek (Kučera), 30. Mařík (Burda, Volf). Rozhodčí: Markov - Malá, Kotyza. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváci: 44. Střely na branku: 34:32.

Krasanovský - Bednář, Eret, Hanzlík, Kačena, Kantner, Kodýtek, Kovařík, Krásný, Krystl, Kvasnička, Pour, Roubal D., Roubal J., Rubner, Staněk, Straka, Váchal.