Branky Plzně: Hajžman 2, Houdek, Kaňák, Hašek, Lokajíček.

HC Strakonice

Pilc - Kolda, Pála, Škola, Had, Měchura, Kolařík, Kolář, Kouba, Janoch, Švach.

Pejsar - Kaňák, Houdek, Šilhán, Lokajíček, Tichý, Razím, Morawetz - Hajžman, Fišer, Berčík, Přikryl, Hašek, Klíma, Štolba, Benetka, Černoch, Sýkora.

Petr Vojan (Plzeň): Dnes jsme nesehráli vůbec snadné utkání. Strakonice totiž nabraly v posledních třech kolech velmi dobrou formu, když porazily jasně Třemošnou 6:2 a Tábor 7:0 a remizovaly se Zbraslaví. My jsme dnes nebyli v kompletní sestavě a na začátku druhé třetiny ještě navíc přišli o Šilhána, který byl po ostrém hitu vyloučen na 5 minut + do konce utkání. Na začátku utkání se asi hlavní sudí rozhodl, že nás nenechá hrát v pěti a neustále nás vylučoval. V první polovině utkání jsme tak museli kromě tohoto pětiminutového ubránit další 4 oslabení a jedno téměř dvouminutového oslabení 3 na 5. Přesto jsme byli lepší a dostali se do vedení 3:1. Protože domácím hráčům už v poslední třetině trošku docházely síly a faulovali stále víc a okatěji, musel hlavní sudí chtě–nechtě začít pískat fauly i na druhou stranu. I my se tak konečně dostali k třem přesilovým hrám, z nichž jsme dvě využili a utkání rozhodli.