Starší dorost nastřílel sedm branek ve Zlíně

Zlín/Plzeň - Starší dorostenci PSG Zlín - HC Plzeň 1929 4:7 (3:3, 1:2, 0:2). Plzeňští mladíci napravili těsnou prohru ze vsetínského ledu výhrou na zlínském stadionu. Indiáni neztratili víru ve výhru ani poté, co domácí čtyřikrát (!) dohnali manko a pak ve 39. minutě nakonec vstřelili vítěznou branku, na niž se beranům už odpovědět nepodařilo.

PSG Berani Zlín - HC Škoda Plzeň

4:7
3:3, 1:2, 0:2

Branky a nahrávky: 8. Janota (Kovařík), 17. Burša (Matula, Skočík), 19. Kovařík (Janota), 24. Kovařík (Sekerka) - 5. Pejchar (Zimmermann), 7. Kubalík (Mašek, Schleiss), 18. Váchal (Tolar), 24. Zimmermann (Moravčík), 39. Mašek (Kubalík, Šmíd), 44. Pour (Váchal, Tolar), 60. Váchal (Kubalík, Moravčík). Rozhodčí: Doležel - Smilek, ---. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:7.

PSG Berani Zlín

Čepila (od 7. minuty Rozum) - Janota, Macharáček, Stuchlík, Tomeček, Urbanec - Burša, Galuška, Hlaváč, Jurík, Kovařík, Matula, Mika, Popelka, Sekerka, Skočík, Vaculín.

Polívka - Andrlík, Farný, Kubík, Marcel, Moravčík, Procházka, Tichý, Šmíd - Kopta, Kubalík, Mašek, Noga, Pejchar, Pour, Schleiss, Tolar, Tulačka, Váchal, Zimmermann, Šimandl.