Osmá třída na vlastním ledě přehrála Písek

8. třída: HC Plzeň 1929 - IHC Komterm Písek 6:0 (2:0, 3:0, 1:0). Plzeňská osmička stále vévodí a na svůj účet si připisuje jednu výhru za druhou. Tentokrát její rozlet odnesli Písečtí, kteří na ledě Plzně nedokázali vstřelit ani branku a Krasanovský se může radovat z uhájené branky. Dvě branky v duelu vstřelil Kodýtek.

8.kolo , st 19.10.2011,
HC Škoda Plzeň - IHC Králové Písek
Branky a nahrávky: 5. Kodýtek (Kantner), 8. Sysel, 22. Kantner (Kodýtek), 30. Kodýtek (Kantner), 33. Kosnar (Pour), 42. Krásný (Kodýtek, Kantner). Vyloučení: 3:4. Diváci: 43. Průběh utkání: 6:0.
HC Škoda Plzeň Krasanovský - Dvořáček, Váchal, Sysel, juhász, Kvasnička - Kantner, Kodýtek, Krásný - Rubner, Roubal D., Halíř - Dušek, Kosnar, Jakubec - Roubal J., Pour, Eret.
IHC Králové Písek Majorenko - Koc, Pátek, Žák, Hora, Kozák, Kukla, Šubrt, Kastner, Šícha, Váňa, Vosatarek, Staněk, Šafránek, Volf, Hauser.