JUN: KLA - PLZ

JUN: KLA - PLZ 5:3 - Blackout v polovině druhé třetiny a junioři podruhé bez bodu

Junioři: Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929 5:3 (0:0, 4:1, 1:2). Plzeňská juniorka doplatila na nezvládnuté tři minuty v polovině duelu, kdy od domácího Kladna inkasovala čtyři branky a pustila soupeře do trháku. Závěr svěřenci Davida Bruka sice alespoň zdramatizovali, ale na body to nestačilo.

Rytíři Kladno - HC Škoda Plzeň

5:3
0:0, 4:1, 1:2

Branky a nahrávky: 28. Dalecký (Bernat, Strnad), 29. Kalla (Gottlieb), 30. Vyšín (Vodák), 30. Dalecký (Bernat, Strnad), 60. Vyšín (Bernat) - 36. Váchal (Varačka, Kubalík), 54. Pour (Němec, Blumentrit), 60. Pašek (Němec, Baxa). Rozhodčí: Souček - Kučera, Chochola. Vyloučení: 7:5 + Vodák 5 min + do konce utkání, Dalecký (oba Kladno) do konce utkání. Bez využití. Diváci: 105. Střely na branku: 36:27.