Mladší dorostenci zpět na vítězné vlně, vezou dva body z Kladna

Mladší dorostenci Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929 2:3 po samostatných nájezdech (1:1, 0:1,1:0 - 0:0). Plzeňský mladší dorost se vrací na vítěznou vlnu. Na ledě Kladenských dvakrát pláchl do vedení, ale pokaždé se Rytíři dokázali vyburcovat k vyrovnání. Napínavé utkání tak rozhodovaly až samostatné nájezdy, v nichž druhý bod indiánům vystřelil Lukáš Zayml.

18.kolo , čt 29.11.2012
Kladno - Plzeň
2:3sn
1:1, 0:1,1:0 - 0:0
Branky a nahrávky: 20. Zajíc (Janeček, Borkovec), 51. Bláha (Doudera, Janele) - 6. Vracovský (Vavřička, Kantner), 25. Zayml (Kokoška), rozhodující nájezd Zayml. Rozhodčí: Bolina - Formánek, Řešátko. Vyloučení: 2:4. Bez využití. Diváci: 50.
Kladno Stahl - Kudr, Libecajt, Molčík, Kubík, Čečetka, Sagan, Nekvinda, Hrabík, Doudera, Kiml, Vyšín, Borkovec, Zajíc, Janeček, Malý, Čermák, Bláha, Janele.
Plzeň Zeman - Starý, Váchal, Bednář, Pokorný, Sysel, Ivanič, Čechura, Muchka - Vracovský, Vavřička, Kantner - Hajšman, Kodýtek, Kučera - Zayml, Kokoška, Stráský - Rubner, Krystl, Krásný.

Ohlasy trenérů

Ladislav Čihák (Plzeň): Začátek utkání, jak jsme čekali, byl v rychlém tempu. Soupeř velice dobře bruslil, hodně nás napadal, a proto měl i trochu více ze hry. Nám se ale podařilo vstřelit gól, a tak jsme se i trochu chytli. Začali jsme lépe bruslit, avšak tentokrát vstřelil gól soupeř. Ve druhé třtině jsme zlepšili pohyb, zato nám zase chyběl větší důraz do brány, ale gól jsme dali. Ve třetí třetině to byl veliký boj, ale bohužel naše forma momentálně není moc dobrá. Některým hráčům chybí koncentrace, jiným zase upadá morálka. Musíme to sladit a dát rychle dohromady, aby nás to nemrzelo. Za dva body jsme velice rádi.

Aktuálně na webu

Deváťáci v přípravě

Deváťáci v přípravě! Trenér Pejchar: Máme s kluky rozdělanou práci a je čas ji dokončit!

Dominik Pavlát #39

Mám jméno i číslo po Haškovi, jiná možnost ani nebyla, směje se Dominik Pavlát

Rozhovor Martin Straka

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?