Mladší dorost uzavřel úspěšně základní část a už vyhlíží MČR

Mladší dorostenci Rytíři Kladno - HC Plzeň 1929 4:9 (1:3, 1:4, 2:2). Plzeňský mladší dorost se stylem dokráčel do finiše své základní části, ve které si připsal famózních šestadevadesát bodů při skóre 222:66. Zvládl i poslední utkání v Kladně, které vyhrál 9:4 a už se nyní těší na mistrovství republiky, které se odehraje na konci března v Chomutově.

36.kolo , ne 24.3.2013
Kladno - Plzeň
4:9
1:3, 1:4, 2:2
Branky a nahrávky: 12. Keszi, 38. Keszi (Janele), 42. Kiml (Kezsi), 57. Hrabík (Čečetka) - 16. Kaňák (Suchý, Vracovský), 20. Vracovský (Suchý), 20. Hajšman (Kokoška), 29. Kaňák (Zayml), 33. Rubner (Zayml), 39. Suchý (Stráský, Kaňák), 40. Hajšman (Pokorný), 43. Zayml, 55. Suchý (Kaňák, Stráský). Rozhodčí: Frühauf - Kučera, Řešátko. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 20:33.
Kladno Stahl - Bláha, Borkovec, Čečetka, Čermák, Doudera, Hrabík, Janeček, Janele, Keszi, Kiml, Klas, Kubík, Libecajt, Malý, Molčík, Nekvinda, Sagan, Smrž.
Plzeň Zeman - Kaňák, Váchal, Starý, Pokorný, Sysel, Ivanič, Čechura - Vracovský, Suchý, Stráský - Kodýtek, Kokoška, Hajšman - Kučera, Zayml, Krystl - Kantner, Roubal, Rubner - Krásný.

Ohlasy trenérů

Ladislav Čihák (Plzeň): Proti Kladnu jsme z našeho pohledu odehráli vysoce kvalitní utkání. Musím konstatovat, že kluci hráli opravdu velmi dobře. Tento týden jsme měli pohovory, ve kterých jsme hlavně zdůrazňovali, že kluci nesmí polevit a musí si stále udržet stoprocentní výkonnost. Mistrovství republiky jsme měli již pár kol před koncem jistou, a proto hrozilo uspokojení apod. Pokud se na tento turnaj dostanete v předposledním nebo v posledním kole, tak vás to nakopne a máte velikou šanci na úspěch. Pokud ale máte jistotu téměř dva měsíce, je to problém a musíte to zvládnout a udržet vše pohromadě, jak to má být. Ale zpět k zápasu. Kluci přesně dodržovali to, co měli, a do posledního detailu to opravdu fungovalo. Trochu nás zlobí častá vyloučení. Musíme si na to dát ještě větší pozor. Klukům bych chtěl poblahopřát za první místo ve skupině západ. Čeká nás nejdůležitější část sezony a my se na ní kvalitně připravíme.

Aktuálně na webu

Vojtěch Budík #49

Loňská sezóna byla skvělá, škoda play-off, říká Vojtěch Budík

Junioři v přípravě

Junioři v polovině suché přípravy! V zádech již mají i kopce Šumavy

Jan Snopek

Jan Snopek: Když ošidíte přípravu, nečekejte, že sezóna bude skvělá