Mladší dorostenci otočili zápas v Kladně a mají třetí výhru

Mladší dorostenci: PZ Kladno - HC Plzeň 1929 1:3 (1:0, 0:1, 0:2). Až nečekaně příliš práce měli plzeňští mladší dorostenci, aby z ledu týmu PZ Kladna, které nepatří zrovna mezi favority soutěže, dovezli povinnou výhru. Domácí se v první třetině dostali do vedení a indiáni vyrovnali až v druhé dvacetiminutovce zásluhou Straky. O své výhře rozhodli až v poslední části, kdy je poslal do vedení kapitán Kodýtek a tři body následně pojistil David Roubal.

4.kolo , ne 22.9.2013
PZ Kladno - Plzeň
Branky a nahrávky: 6. Vach (Mach) - 23. Straka (Bednář), 44. Kodýtek (Kantner, Kvasnička), 45. Roubal (Hanzlík). Rozhodčí: Pokorný - Čáp, Formánek. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Diváci: 60. Střely na branku: 28:39. Průběh utkání: 1:0, 1:3.
PZ Kladno Zázvorka - Jančová, Veber, Kučera, Husarik, Slatinský, Šíma, Libovický, Müller - Šebesta, Vach, Březina, Kolowrat, Pejchal, Sedláček, Gestberger, Kavka, Mach, Vopravilová, Kolenatý, Kučera.
Plzeň Lavička - Bednář, Staněk, Váchal, Kvasnička, Erhart, Kvasnička, Erhart, Krystl, Hanzlík, Krásný, Rubner, Kantner, Kodýtek, Eret, Straka, Roubal D., Kovařík, Roubal J., Pour.

Ohlasy 3. kolo

​Škoda, že jsme neproměňovali šance, bylo jich hodně, hodnotí Petr Kodýtek

CEB - PLZ 4:2

CEB - PLZ 4:2 - Indiáni padli na ledě Motoru